Kontaktujte nás
Tel: +86-595-22010206
Fax: +86-595-22010206
E-mail:qyleo01@163.com
Adresa: Youyi Road, meste Xingping, Xianyang city, Shaanxi province, 713100, Čína
Kované železné balkónové zábradlie

Kované železné balkónové zábradlie

Môžete si vybrať farbu, veľkosť, dizajn a materiál sami, bezplatne vám poskytne CAD výkres podľa vašich jedinečných nápadov.

Kované železné balkónové zábradlie

Balkón Závažnosť konštrukcie zábradlia

 

  • Balkón Bezpečnosť - Balkony, najmä tie, ktoré sú určené na stúpanie, musia byť pevné a odolné. Kvalitný oceľový materiál sa používa na podopretie zábradlia na balkóne. Pripevňujeme skrutky na steny okolitého balkóna a niektoré balkóny môžu mať už nosnú plošinu, inak bude potrebné nainštalovať oceľovú alebo železnú plošinu.

  • Balkón Design - Žiadne obmedzenia vo výbere návrhu. Malý balkónový zábradník môže byť vysoko dekoratívny, čo je ústredným bodom akejkoľvek nehnuteľnosti. Možno budete chcieť vybrať štýl, ktorý bude pochváliť exteriér vášho majetku.

  • Balkón Funkčnosť - balkón Zábradlie môže vytvoriť použitý priestor v interiéri alebo exteriéri a premeniť ho na využiteľný priestor. Nie všetky balkóny budú mať platformu. Schopnosť prejsť na balkón bude závisieť od toho, ako ďaleko sa plošina vyčnieva zo steny.

Či je váš dom súčasný alebo tradičný, môžeme vyrobiť vlastné osobité a jedinečné balkóny, ktoré predstavujú váš osobný životný štýl. Prezrite si obrázky v galérii nižšie a získajte nápady na balkón na základe niektorých našich vlastných aplikácií. Naši špecialisti vám pomôžu navrhnúť krásne a funkčné riešenie pre požadovaný balkon.


Hot Tags: kované železné zábradlie zábradlie, výrobcovia, dodávatelia, továreň, prispôsobené
Vyšetrovanie