Kontaktujte nás
Tel: +86-595-22010206
Fax: +86-595-22010206
E-mail:qyleo01@163.com
Adresa: Youyi Road, meste Xingping, Xianyang city, Shaanxi province, 713100, Čína
Francúzska dvojitá móda železná brána

Francúzska dvojitá móda železná brána

Môžete tiež navrhnúť vlastné dvere ako požadovaný materiál, požadovanú farbu, dizajn posúvania, ktorý chcete, a vložiť typ skla, ktorý sa vám páči.

Dvojité francúzske vstupné dvere

Vlastnosti:

Francúzske dvere sa dodávajú v mnohých štýloch. Sú podobné dverám na terase, pretože sú väčšinou sklenené dvere. Okrem toho francúzske brány majú zvyčajne sklo s dvojitým panelom na lepšiu izoláciu.Qian Yi Iron Work ponúka vonkajšie francúzske dvere v železe a prichádzajú v niekoľkých rôznych dekoratívnych štýloch skla as žalúziami medzi sklom. S francúzskou dverou sú obe dvere závesné, čo je hlavnou výhodou francúzskej brány, môžete otvoriť obidve dvere.

Balenie a dodanie

  • Podrobnosti o balení: Dvere sú balené perlovou vlnou, bublinkovým papierom, päťvrstvovou kartónovou a drevenou prepravkou, takže balenia budú silnejšie a ľahšie nakladať a vykladať a chrániť držiak pred možnými poškodeniami. (Ak je objednávka LCL, potrebujeme oceľovú paletu na zníženie možného poškodenia.Tento príplatok je 200 USD)

  • Doba dodania: 35 dní po prijatí vkladu.

Platobné podmienky:

  • 30% predplatenie, 70% zostatok pred odoslaním.

Stupeň dokončenia:  

  • Po potiahnutí pozinkovaním, striekajúcej červenej farby s antikoróznym náterom, čiernej farby, potom potrebujete zákazníka farby a nakoniec sprejový lak.


Hot Tagy: dvojité francúzske vstupné dvere, výrobcovia, dodávatelia, továreň, prispôsobené


Hot Tags: francúzsky dvojitý železný dvere, výrobcovia, dodávatelia, továreň, prispôsobené
Vyšetrovanie